Mülakatlarda kendini iyi ifade edemediğini düşünen, farkına varmadan işverende/ik’ cıda olumsuz izlenim bırakan ve mülakat heyecanını yenmek için pratik yapmak isteyen kişiler ile yapılan bu çalışmada;

  • Arayışta olduğunuz pozisyona özel olarak hazırlanacak, mülakatlarda sık karşılaşabileceğiniz sorulardan oluşan yetkinlik bazlı gerçek bir mülakat yapılır.
  • Mülakat sonrasında, mülakatın nasıl geçtiği ile ilgili (Genel izlenim, sorulara verilen cevapların ikna ediciliği, kendinizi ifade ediş şekliniz, karşı tarafta olumsuz etki yaratabilecek ifadelerinizin olup olmadığı vb konularda) geri bildirim verilerek iyileştirme önerilerinde bulunulur.
  • İş arama süreciniz ile ilgili aklınıza takılan konuların üzerinden geçilir.
  • Mülakat sonunda birlikte yapacağımız çalışma ile öz geçmişiniz incelenerek daha etkili, profesyonel ve anlaşılır bir hale gelmesi sağlanır.
  • Yapmış olduğumuz görüşme kayıt altına alınarak daha sonra kendi mülakat performansınızı izleme fırsatı sunulur. (İstek dahilinde ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak)

Ortalama görüşme süresi 1.5- 2 saattir.

İsteğe bağlı olarak devam görüşmesi niteliğinde 1 seanslık bir değerlendirme görüşmesi de ayrıca yapılabilmektedir.

7000’in üzerinde mülakat deneyimim ile, insan kaynakları gözüyle yapacağımız bu çalışma sonucunda katıldığınız mülakat sonuçlarının olumlu sonuçlanma olasılığını birlikte arttırabiliriz.

Çalışma görüntülü görüşme yöntemi ile gerçekleştirilir.

Ücretlendirme için sinem@ikcafe.net mail adresimden bilgi isteyebilirsiniz. Bilgi almak için email gönderirken toplam iş deneyim sürenizi ve çalışma alanınızı belirtmenizi rica ediyorum.

Mülakat danışmanlığı alan kişilerin görüşlerine ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz.