Gönüllü Cv Hazırlama Danışmanlığı Projesi

Daha önce LinkedIn üzerinden paylaştığım ”Gönüllü Cv Hazırlama Danışmanlığı Projesi” ne katılım için çoook sayıda mesaj aldım. Herkese ilgileri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Projeye bu kadar çok destek olması sevindirici bir durum iken, bu kadar çok katılımcı ile projeyi etkin bir şekilde gerçekleştirmek ne yazık ki mümkün olamayacak. Katılımcı sayısı çok olduğu için mümkün olduğu kadar çok kişiye fırsat verebilmek adına etaplar halinde çalışma yapacağız.

Projenin amacı iş arayanlara gönüllü destek ise bir taş ile iki kuş vuralım ve İK alanında kariyer hedefleyen deneyimsiz arkadaşları eğiterek CV değerlendirmede yetkin hale getirelim istedim. Bu sebep ile deneyimsiz arkadaşlarımıza öncelik verebilmek adına deneyimli meslektaşlarımdan özür diliyorum ve anlayışla karşılamalarını rica ediyorum.

Projenin ilk etabı için aşağıdaki niteliklerde ‘’Junior İk Gönüllüsü’’ başvurusu alacağım.

  • Junior İk Gönüllüsü Gereklilikleri

-İnsan kaynakları alanında kariyer hedeflemek ve maksimum 6 aylık iş deneyimine sahip olmak (Öncelik hiç deneyimi olmayanların – Lisans mezuniyet şartı aranmamaktadır)

-Cv’ sinde İK ile ilgili projeye ihtiyacının olması (Bu tespit tarafımdan yapılacaktır)

-Disiplinli bir şekilde haftanın 5 günü günde 1 saatini CV değerlendirmeye ayırabilmek (Saatler esnek olacaktır)

İş Tanımı

-Cv değerlendirme ve geri bildirimlerini standartlara uygun olarak ve zamanında yapmak

-Takım liderine günlük olarak raporlama yapmak

-Alması gereken mini eğitimlere istekli olmak ve katılmak

Proje ekibinde gönüllü olmak isteyen arkadaşlar, sinem.isik.hr@gmail.com email adresime ‘’Junior İk Gönüllüsü Başvurusu’’ konu başlığı ile özgeçmişlerinizi göndermenizi rica ediyorum.

Başvuru sayısının yüksek olması sebebi ile gelen başvurular geliş tarihine göre değerlendirilecek. Etaplar halinde uygun tüm gönüllülerin projede yer alması sağlanacaktır. Şimdiden herkese destekleri için teşekkür ederim.
SON BAŞVURU TARİHİ 22.MAYIS.2017
Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir